Veľkokapacitné kontajnery a zvoz separovaného odpadu.

Obecný úrad oznamuje občanom , že pri cintorínoch v Krmeši a vo Vlaškách boli umiestnené veľkokapacitné kontajnery na odpad z hrobových miest, z dôvodu blížiaceho sa sviatku Všetkých Svätých. Žiadame občanov, aby do týchto kontajnerov nevyhadzovali veľkokapacitný odpad, ako sú sedačky, skrine, pneumatiky a podobne , nech tieto kontajnery poslúžia čo najdlhšie pre účely tohto sviatku. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Zároveň žiadame občanov, aby si zložky separovaného odpadu ako sú plasty a papier skladovali doma do vriec, alebo smetných nádob a neumiestňovali ich na stojiská v obci. Na zber týchto odpadov sú určené dni podľa rozpisu zvozu odpadov. Zbytočne si vytvárame vo svojom okolí potom smetisko. Vopred ďakujeme za pochopenie.